Прескочи към информацията за продукта
1 от 1

18 Медицински Пијавици за Хирудотерапија Третман со пијавици

18 Медицински Пијавици за Хирудотерапија Третман со пијавици

Обичайна цена 198.00 лв BGN
Обичайна цена 240.00 лв BGN Цена при разпродажба 198.00 лв BGN
Разпродажба Изчерпано
18 Медицински Пијавици за Хирудотерапија Третман со пијавици. Нарачајте лековити пијавици по најдобри цени. Стерилни пијавици од органска фарма. Достава во Македонија и низ светот. Откако ќе ги добиете пијавиците, ставете ги во тегла со ладна вода. Пијавиците се подготвени за употреба: тие се живи и гладни.
Покажи пълните подробности